Главная
Архив 2013 2014 2015 2016 2017

Онлайн-покер: зрозумiйте його правила, щоб добре в нього грати


Як iнтелектуальна, так i стратегiчна карткова гра, покер дуже легко освоїти i є однiєю з найпопулярнiших iгор казино. У неї можуть грати кiлька людей i пiдпорядковується дуже конкретним правилам гри. Вiдкрийте для себе цi правила в цiй статтi, щоб швидко навчитися грати в покер.

Основнi правила

Щоб навчитися грати в Покер досить просто освоїти правила, i, перш за все, пам’ятайте, що в iгри в покер зазвичай грають без реальних грошей. Справдi, вони практикуються лише з наборами жетонiв, якi називаються «льох». Тому кожен учасник цiєї гри повинен мати певну кiлькiсть фiшок перед початком гри.

Крiм того, iгри в покер завжди йдуть лiворуч або за годинниковою стрiлкою. Тому iгри, ставки та переговори повиннi вiдповiдати цьому порядку, i жодне правило не дозволяє його змiнювати.

Нарештi, всi фiшки повиннi бути викладенi на стiл перед початком кожної гри. Тому жодному гравцевi не дозволено їх приховувати. Проте учасники гри в покер можуть захищати свої карти руками, щоб не розкривати свою гру суперникам.

Роздача карт, ставки та пiдвищення

У покерi перша карта завжди вiдкладається i нiколи не роздається. У разi помилкової роздачi (перекидання двох карт) всi карти забираються назад i знову розподiляються.

З точки зору ставок, усi гравцi, якi мають бiльшi ставки, повиннi пiти ва-банк або поставити всi свої фiшки. Таким чином, вони можуть продовжити гру, що триває, але пiсля цього бiльше не зможуть говорити.

Що стосується пiдвищення, то вони дозволяють гравцям перевищувати початковi ставки. Пiсля завершення всi учасники повиннi будуть показати свої карти, i гравець з виграшною рукою виграє ставки.

308f5f30282d7b65a8da4cbf5a61b1b6