Главная
Архив 2013 2014 2015 2016 2017

Як підготуватися до гри в покер на гроші?


У покер цікаво і весело грати, але навіть якщо ви хочете грати просто заради задоволення, корисно знати основні поняття та математику гри. З цим вам допоможе школа покеру. Адже вигравати весело.

Чи граєте ви заради задоволення з найменшими ставками або мрієте взяти участь у Світовій серії покеру, ось деякі речі, які вам слід знати про гру.

Підготуйтеся до дисперсії

Покер - це гра майстерності, і сильні гравці з кращою стратегією покеру майже завжди перемагатимуть протягом тривалого періоду часу. Однак у короткостроковій перспективі навіть у найкращих гравців світу трапляються смуги поразок.

Неможливо виграти кожну роздачу чи кожну сесію. Якщо ви збираєтеся грати в покер, ви повинні змиритися з тим, що іноді це просто не ваш день. Важливою частиною успішної довгострокової стратегії покеру є вміння справлятися з короткостроковими даунсвінгами.

Програш у короткостроковій перспективі не обов'язково означає, що ви поганий гравець, або що ви грали погано. Навіть якби вам роздавали кишенькових тузів у кожній роздачі, ви все одно програли б кілька роздач через концепцію дисперсії.

Дисперсія – це різниця між математично очікуваним результатом та фактичним результатом. Наприклад, у техаському холдемі AA є 80-відсотковим фаворитом проти KK, QQ або будь-якої іншої дрібної кишенькової пари на префлопі. Якщо ви здаєте AA проти KK десять разів, AA повинні виграти вісім разів з десяти. Однак іноді АА виграє лише п'ять разів із десяти або всі десять разів.

Дисперсія неминуча у покері. В результаті здатність подумки та емоційно справлятися з природними злетами та падіннями у грі матиме важливе значення для вашого довгострокового успіху.

36bcfc9389f0591fadba1a568a656742