Главная
Архив 2013 2014 2015 2016 2017

iSoftBet розширює портфоліо агрегаторів за рахунок контенту WorldMatch


iSoftBet розширює портфоліо агрегаторів за рахунок контенту WorldMatch

iSoftBet, провідний постачальник онлайн-ігор та агрегатор контенту, додав різноманітний портфель слотів італійського розробника WorldMatch у свою платформу агрегації ігор.

Тепер партнерам iSoftBet буде доступно понад 150 слотів, включаючи знамениті Pussycats' Valley, Into the Wilds MegawaysTM та Wicked Reels, повідомляє www.proektua.org.

iSoftBet WorldMatch

WorldMatch стала новітньою студією, що приєдналася до платформи iSoftBet, яка містить понад 8 000 продуктів від 90 найпрогресивніших провайдерів галузі, а її платформа охоплює операторів на регульованих ринках по всьому світу.

Заснована в 2000 році, компанія WorldMatch пишається своєю історією співпраці з найбільшими ігровими онлайн-брендами, забезпечуючи своїм клієнтам безпеку, інноваційний контент та цілодобову підтримку.

Федерика Фаджіано, головний комерційний директор iSoftBet, сказала:

"Наша пропозиція щодо агрегації приносить операторам доведену цінність, і ми раді додати ще одну студію, що надихає, на нашу платформу. Ми дійсно впевнені, що продукти WolrdMatch можуть принести значну користь нашому портфоліо, і ми впевнені, що вони будуть прийняті з великим ентузіазмом".

Андреа Боратто, генеральний директор WorldMatch, сказав:

iSoftBet WorldMatch

"iSoftBet - це цінна платформа та шанована компанія. Ми раді, що домовилися про партнерство з ними, що ще більше зміцнює наші позиції як провідний провайдер на ринку iGaming. Ми впевнені, що наша знаменита ігрова пропозиція, яка доступна за посиланням, забезпечить гравцям платформи iSoftBet всебічний і зачаровуючий ігровий досвід”.

5ec317013db537552fd3e6d282052366