Главная
Архив 2013 2014 2015 2016 2017

Дзеркало Покерматч


Давайте спробуємо розібратися, що ж робити, якщо доступ до офіційного сайту блокується провайдером або через технічні проблем в мережі.

1. Не хвилюйтеся. Якщо доступ до сайту https://pokermatch.pro/ блокований за рішенням влади, то проблема швидко вирішиться. Але є варіант, при якому це просто збіг. Адже гравці часто заходять на покерні ресурси з країн, де офіційні сайти блокуються. А власники покер руми будуть тримати ситуацію на контролі, щоб уникнути проблем.

2. Скористайтеся дзеркалом. Шукайте інші сайти, де дійсно йде активна робота і гравці можуть пройти реєстрацію. Також можна використовувати ресурси, на які є посилання на офіційне дзеркало.

3. Перевірте, чи немає на сайті посилань на інші майданчики. Не всі можуть дозволити собі утримувати власне дзеркало. Тому ви можете звернутися за допомогою до посередника, який буде раз на тиждень, а то й частіше перевіряти, немає таких посилань.

4. Спробуйте зайти на сайт через браузерну версію - на деяких румах завжди працює стабільний трафік.

5. Якщо ви і в цей раз не можете потрапити на офіційний сайт, спробуйте зайти на інші сторінки через браузер - так ви будете впевнені, що сайт теж функціонує.

6. Якщо ж і там теж блокують, спробуйте скористатися дзеркалом. Знову ж, дзеркала часто містять посилання на офіційні сторінки руму в соціальних мережі.

Аналіз сайту і усунення блокування

Наступним етапом буде аналіз сайту. Адже це надійний спосіб дізнатися, чи працює він чи ні. На жаль, в даний час покеру румами користуються дуже рідко. Але зате ви зможете знайти посилання на них в офіційних оновленнях.

Як ви вже зрозуміли, надійний спосіб - це завжди звертатися за допомогою в офіційні лабораторії. І, на щастя, на Покерматч це можна зробити прямо на сайті - вам не потрібно буде зайвий раз заходити на сайт і шукати посилання.

Якщо ж ви хочете дійсно збільшити свій банкролл, то можете вдатися до допомоги рекомендацій Покер Матч - тут постійно оновлюються стратегії, акції та бонуси.

bef6b5ea78a8e2b2e35c7c2cffbfa7a2